Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Wiele osób skarży się na przejściowe kłopoty finansowe. Przede wszystkim okres wakacyjny i okolice świąt to czas zwiększonych kosztów. Naprzeciwko potrzebom tych osób wychodzi Provident z propozycją pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma bardzo przejrzyste zasady. Na stronie internetowej można dokonać kalkulacji jaka będzie kwota rat w przypadku spłaty pożyczki w dłuższym terminie niż miesięczny. Osoby, w przypadku których miesiąc wystarczy, będą cieszyć się pożyczką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Kwota pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Wniosek wysyła się przez stronę internetową a pieniądze są przekazywane bezpośrednio na wybrane konto bankowe pożyczkobiorcy.

Warunkiem ubiegania się o chwilówkę jest osiągnięcie pełnoletności. Pożyczka Provident dostępna jest dla osób mających polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty. Ponadto wypełniając wniosek trzeba wskazać aktualny adres mailowy, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Wymagane jest również podanie swoich miesięcznych dochodów, ponieważ to na ich podstawie Provident podejmuje postanowienia o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są uciążliwe a procedura jest bezpieczna i szybka, dlatego Provident to dobry wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących wsparcia finansowego.Istnieje również opcja wzięcia pożyczki gotówkowej. W tym przypadku gotówkę do klienta przywiezie Doradca Klienta.

Weź jak Tymon (Żukowo Morskie) – 8596PLN od Providenta

Pożyczka na provident.pl na dowód w Żukowo Morskie jak i przez internet

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.