Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Wiele osób narzeka na przejściowe problemy z finansami. Zwłaszcza okres wakacyjny oraz okolice świąt to czas wyższych wydatków. Naprzeciwko potrzebom takich osób wychodzi firma Provident z propozycją pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma bardzo transparentne zasady. Przez internet można dokonać kalkulacji jaka będzie wysokość rat w przypadku spłaty w dłuższym terminie niż miesiąc. Osoby, którym miesiąc wystarczy, będą cieszyć się pożyczką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Wysokość pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Wniosek składa się przez stronę internetową a pieniądze są przekazywane bezpośrednio na prywatne konto bankowe klienta.

Warunkiem ubiegania się o chwilówkę jest osiągnięcie pełnoletności. Pożyczka Provident przeznaczona jest dla osób mających polskie obywatelstwo i dowód osobisty. Dodatkowo wypełniając dokumenty trzeba podać aktualny adres mailowy, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Niezbędne jest również podanie swoich miesięcznych wpływów, bo to na ich podstawie Provident podejmuje decyzje o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są kłopotliwe a pożyczka jest bezpieczna i szybka, dlatego Provident to świetny wybór dla osób pilnie potrzebujących wsparcia finansowego.Istnieje także możliwość wzięcia pożyczki w gotówce. W tym przypadku pieniądze do klienta przywiezie Doradca Klienta.

Wybierz jak Ada (Worpławki) – 2072zł w Providencie.

Pożyczanie u w providencie na dowód w Worpławki jak i przez internet

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.