PROVIDENT Szczecin

Złóż wniosek ONLINE

Chcę złożyć wniosek

Jestem zdecydowany na pożyczkę w PROVIDENT. Chce złożyć wniosek o pożyczkę krótko lub długoterminową.

Kliknij w ten link i skorzystaj z najlepszej oferty !

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać szczegółowo ofertę firmy PROVIDENT  – jakie są koszty i czas spłaty oraz jakie korzyści wynikają z pożyczki.

Kliknij w ten link i poznaj szczegóły pożyczki.

Chcę by ktoś się ze mną skontaktował

Oczekuję kontaktu ze strony firmy PROVIDENT w celu poznania szczegółów oferty – będę liczył na jasną ofertę.

Kliknij w ten link by podać namiary do siebie.

Chcę skorzystać z KALKULATORA Provident

Chcę sprawdzić kilka wariantów pożyczki i wybrać dla mnie najkorzystniejszy. Szukam kalkulatora który wyliczy wszystko za mnie.

Kliknij w ten link i poznaj szczegółowe wyliczenia

Provident Szczecin

Przez ponad 15 lat firma Provident dopasowuje się do potrzeb swoich Klientów, oferując: pożyczki z ratą miesięczną/tygodniową – obsługiwane przez Przedstawiciela Provident Szczecin, jak również pożyczkę samoobsługową, która Klient pobiera przez internet. Firmy, którym brakuje finansów na zrealizowanie strategicznego planu – również mogą liczyć na pomoc ze strony parabanku. Właścicielowi Provident – International Personal Finanse zaufało już ponad 4 milionów Klientów, dzięki czemu zajmują wysokie miejsce wśród największych instytucji i uznanie Klientów, którzy bardzo pozytywnie dzielą się swoimi opiniami i doświadczeniami na forum.

Na pożyczkę z Provident Szczecin stać każdego, ponieważ firma rozkłada zadłużenie na dowolną ilość rat, dopasowując kwoty kolejnych spłat do budżetu Klienta. Wybierając pożyczkę spłacaną w systemie miesięcznym, Provident umożliwia wybranie rat od 3 do nawet 24 miesięcy. Natomiast wybierając wariant tygodniowy – od 30 do 90 tygodni. Firma oferuje pożyczkę od 300 do nawet 15 000 zł (taka wysoka kwota pożyczki, rzadko spotyka się w parabankach).

Wybór pożyczki samoobsługowej jest o tyle prosty, że można wnioskować online. Dostępny na stronie internetowej kalkulator pozwoli nam odpowiednio dobrać pożyczkę do naszych preferencji. Kiedy wybierzemy interesującą nas kwotę i ilość rat, od razu przeliczenia wyświetlają nam: ilość i wartość rat, RRSO oraz kwotę do spłaty. Nie ma żadnych niespodzianek, wszystko od razu mamy przedstawione – żadnych ukrytych opłat, kosztów, które wynikną dopiero przy otrzymaniu umowy.

Szczecińskie biuro Provident działa dla mieszkańców dzielnic: Zachód, Śródmieście, Północ i Prawobrzeże, przy ulic 3 Maja 30. Osoby zamieszkujące tereny prawobrzeża bliżej będą miały do oddziału Provident w Stargardzie przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12/8. Przedstawiciel Provident Szczecin bez problemu odpowie na każde pytanie, wytłumaczy waruneki umowy i rozwiąże każdy problem swojego Klienta. Pożyczkodawca może zażyczyć sobie od Provident Szczecin Obsługi Domowej. Polega ona na tym, że Szczeciński Przedstawiciel odwiedza Klienta w domu i załatwia z nim wszelkie formalności, wypłaca gotówkę a następnie przychodzi co tydzień/miesiąc (w zależności od wybrania przez Klienta systemu spłaty) i odbiera kolejne raty.

Provident współpracuje z firmą AXA TUiR S. A. (renomowane towarzystwo ubezpieczeń), także każdy Klient, bez znaczenia jaką pożyczkę wybierze – może dobrać sobie Pakiet Medyczny za jedyne 3 złote/miesiąc.

Skorzystaj z chwilówki PROVIDENT już teraz !

Poznaj ofertę