PROVIDENT Poznań

Złóż wniosek ONLINE

Chcę złożyć wniosek

Jestem zdecydowany na pożyczkę w PROVIDENT. Chce złożyć wniosek o pożyczkę krótko lub długoterminową.

Kliknij w ten link i skorzystaj z najlepszej oferty !

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać szczegółowo ofertę firmy PROVIDENT  – jakie są koszty i czas spłaty oraz jakie korzyści wynikają z pożyczki.

Kliknij w ten link i poznaj szczegóły pożyczki.

Chcę by ktoś się ze mną skontaktował

Oczekuję kontaktu ze strony firmy PROVIDENT w celu poznania szczegółów oferty – będę liczył na jasną ofertę.

Kliknij w ten link by podać namiary do siebie.

Chcę skorzystać z KALKULATORA Provident

Chcę sprawdzić kilka wariantów pożyczki i wybrać dla mnie najkorzystniejszy. Szukam kalkulatora który wyliczy wszystko za mnie.

Kliknij w ten link i poznaj szczegółowe wyliczenia

Provident Poznań

Provident jest największym parabankiem oferującym pożyczki w Polsce i zajmuje 239. miejsce wśród największych firm w kraju. Właścicielem jest International Personal Finance, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie jest liderem wśród pożyczkodawców nieprzerywalnie od ponad 15 lat.

Provident nie jest typową firmą udzielającą pożyczek, ze sztywną ofertą, którą albo Klient zaakceptuje albo nie. Poznański Provident jest bardzo elastyczny w swoich działaniach, dostosowuje swoje produkty indywidualnie, także każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście inne firmy kuszą promocjami, ale Provident broni się milionami zadowolonych Klientów, którzy wypowiadają swoje pozytywne opinie na forum internetowym.

Wśród pożyczek dostępnych w Provident wyróżnić można:

  1. Pożyczkę samoobsługową.

Charakteryzuje się wnioskowaniem przez internet. Na stronie pożyczkodawcy można skorzystać z kalkulatora, który po wybraniu interesującej nas kwoty pożyczki – wylicza wysokość i ilość rat, kwotę do spłaty i RRSO. Provident jako jeden z nielicznych parabanków udziela pożyczki nawet do 15 tysięcy złotych na okres od 3 miesięcy do 2 lat lub 30 – 90 tygodni.

  1. Pożyczkę z ratą miesięczną/tygodniową.

Klient sam wybiera, czy pożyczkę będzie spłacał w systemie miesięcznym czy tygodniowym, z czego podpisanie umowy następuje za pośrednictwem Przedstawiciela Provident Poznań. I tutaj, firma przygotowała udogodnienie na swojego potencjalnego Klienta oferując – Obsługę Domową. Cały proces udzielenia pożyczki wraz z wypłaceniem pieniędzy a w późniejszym czasie przyjmowanie wpłat przez Klienta następuje w domu pożyczkobiorcy. Jeżeli Klient życzy sobie bezpośredniego kontaktu z Przedstawicielem Provident Poznań, wówczas ma możliwość skorzystania z Poznańskiego biura firmy znajdującego się przy ulicy Abpa Baraniaka 88D budynek E, obsługującego dzielnice – Nowe i Stare Miasto, Grunwald, Wilda i Jeżyce.

Reasumując, pożyczka samoobsługowa jest pozwala zaoszczędzić czas, dlatego jest doskonała dla osób zapracowanych, zatraconych w obowiązkach domowych, którzy szanują każdą wolną minutę. Obsługa Domowa skierowana jest dla osób, które nie mają możliwości wyjścia z domu lub jest to w jakiś sposób utrudnione a nie operują komputerem na tyle, by wnioskować online. Ludzie, którzy preferują kontakt bezpośredni mają możliwość skorzystania z Poznańskiego oddziału firmy Provident. Dodatkowo, nie zależnie od wybranej pożyczki w firmie Provident Poznań, Klient ma możliwość dodatkowe opłaty za Pakiet Medyczny, który wynosi jedyne 3 zł/miesięcznie.

Skorzystaj z chwilówki PROVIDENT już teraz !

Poznaj ofertę