Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Sporo osób narzeka na różnego rodzaju problemy z finansami. Przede wszystkim czas wakacji oraz święta to czas zwiększonych wydatków. Naprzeciw potrzebom takich osób wychodzi firma Provident z propozycją pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma bardzo przejrzyste zasady. Na stronie internetowej można dokonać kalkulacji jaka będzie kwota rat w przypadku oddania pożyczki w innym terminie niż miesięczny. Osoby, którym miesiąc wystarczy, mogą cieszyć się chwilówką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Kwota pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Formularz wniosku składa się za pośrednictwem internetu a pieniądze trafiają bezpośrednio na prywatne konto klienta.

Warunkiem ubiegania się o pożyczkę jest osiągnięcie pełnoletności. Pożyczka Provident dostępna jest dla osób posiadających polskie obywatelstwo i dowód osobisty. Dodatkowo uzupełniając wniosek należy podać swój adres mailowy, numer telefonu i rachunek bankowy. Wymagane jest również podanie swoich miesięcznych dochodów, bo to na ich podstawie Provident wydaje decyzje o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są kłopotliwe a pożyczka jest szybka i bezpieczna, więc Provident to świetny wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących dodatkowych pieniędzy.Jest także możliwość wzięcia pożyczki gotówkowej. W takim przypadku gotówkę do klienta przywiezie Doradca Klienta.

Wybierz jak Aneta (Pieczarki) – 11386zł od Providenta

Pożyczanie u Provident na dokument w Pieczarki tak samo jak w internecie.

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.