Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Sporo osób skarży się na różnego rodzaju problemy finansowe. Zwłaszcza czas wakacji i okolice świąt to czas zwiększonych wydatków. Naprzeciwko potrzebom takich osób wychodzi Provident z propozycją pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma bardzo transparentne reguły. Przez internet można dokonać kalkulacji jaka będzie wysokość rat w przypadku spłaty pożyczki w innym terminie niż miesięczny. Osoby, którym miesiąc wystarczy, będą cieszyć się chwilówką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Kwota pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Wniosek składa się przez stronę internetową a pieniądze trafią bezpośrednio na prywatne konto bankowe pożyczkobiorcy.

Warunkiem starania się o pożyczkę jest osiągnięcie pełnoletności. Pożyczka Provident przeznaczona jest dla osób mających polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty. Ponadto wysyłając dokumenty trzeba podać swój adres mailowy, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Wymagane jest także podanie swoich miesięcznych wpływów, bo to na ich podstawie Provident podejmuje postanowienia o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są kłopotliwe a pożyczka jest szybka i bezpieczna, dlatego Provident stanowi dobry wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących dodatkowych pieniędzy.Jest także możliwość wzięcia pożyczki w gotówce. W takim przypadku pieniądze do klienta dostarczy Doradca Klienta.

Weź jak Olgierd (Osieki Lęborskie) – 12296zł na provident.pl

Pożyczanie u na provident.pl na dokument w Osieki Lęborskie jak również w internecie.

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.