PROVIDENT Łódź

Złóż wniosek ONLINE

Chcę złożyć wniosek

Jestem zdecydowany na pożyczkę w PROVIDENT. Chce złożyć wniosek o pożyczkę krótko lub długoterminową.

Kliknij w ten link i skorzystaj z najlepszej oferty !

Chcę poznać ofertę

Chcę poznać szczegółowo ofertę firmy PROVIDENT  – jakie są koszty i czas spłaty oraz jakie korzyści wynikają z pożyczki.

Kliknij w ten link i poznaj szczegóły pożyczki.

Chcę by ktoś się ze mną skontaktował

Oczekuję kontaktu ze strony firmy PROVIDENT w celu poznania szczegółów oferty – będę liczył na jasną ofertę.

Kliknij w ten link by podać namiary do siebie.

Chcę skorzystać z KALKULATORA Provident

Chcę sprawdzić kilka wariantów pożyczki i wybrać dla mnie najkorzystniejszy. Szukam kalkulatora który wyliczy wszystko za mnie.

Kliknij w ten link i poznaj szczegółowe wyliczenia

Provident Łódź

Niezawodność firmy Provident sięga roku 1997, zatem jest to najstarsza firma udzielająca pożyczek na polskim rynku. Właściciel parabanku – International Personal Finanse zajmuje 250 pozycję największych instytucji. Wybór odpowiedniego parabanku, z którego skorzystamy jest trudny, tym bardziej, że powstają coraz to nowe firmy. Provident jest pożyczkodawcą wiarygodnym, z tradycją i cieszący się nienaganną opinią, którą to potwierdza miliony zadowolonych Klientów.

Decydując się na skorzystanie oferty firmy Provident mamy możliwość wybrania dogodnej dla siebie pożyczki według dwóch kryteriów według rodzaju: wnioskowania (poprzez przedstawiciela/online) i pożyczki (miesięcznej na konto, miesięcznej w gotówce czy tygodniowej w gotówce).

Wnioskowanie za pośrednictwem internetu jest połączone z kalkulatorem. Za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki i okres na jaki chcemy pożyczyć pieniądze – od 3 do 24 miesięcy lub od 30 do 90 tygodni (w zależności od tego jaki system płatności preferujemy). Od razu wyświetla się nam wartość rat tygodniowych/miesięcznych, wysokość raty, kwota do zapłaty i roczna rzeczywista stopa oprocentowania. Jeżeli już wszystko wybraliśmy klikamy przycisk „złóż wniosek”. Jeżeli jesteśmy skomputeryzowani – poradzimy sobie z tym bez problemu a co z ludźmi starszymi, którzy nie mogą liczyć na pomoc bardziej zaznajomionego w temacie komputerów? Provident był znany z pożyczek udzielanych w domowym zaciszu. Jest to tak zwana obsługa domowa, gdzie Przedstawiciel Provident Łódź podczas wizyty podpisuje umowę i od razu wypłaca gotówkę. Istnieje również możliwość odwiedzenia osobiście biura Provident Łódź przy ulicy Piłsudskiego 76. Pracownicy obsługują Klientów z każdej dzielnicy w Łodzi (Bałuty, Śródmieście, Widzew, Polesie i Górna).

Odpowiedni dobór pożyczki zależy od naszych preferencji – czy wolimy pieniądze na konto, czy do ręki oraz czy wygodniej będzie nam spłacać tygodniowo czy miesięcznie. Biorąc pod uwagę preferencje Klientów Provident stworzył 3 warianty pożyczek – miesięczna na konto (operacje dokonywane są za pośrednictwem przelewów), miesięczna i tygodniowa w gotówce (co miesiąc lub co tydzień odwiedza nas Przedstawiciel firmy, któremu przekazujemy ratę).

Niezależnie od tego jaką pożyczkę wybierzemy, każdy Klient ma możliwość opłacenia sobie za 3 złote miesięczne za pośrednictwem firmy AXA TUiR S. A. – Pakietu Medycznego wraz z dodatkową opcją opieki lekarskiej.

Skorzystaj z chwilówki PROVIDENT już teraz !

Poznaj ofertę