Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Obecnie dużo osób uskarża się na różnego rodzaju problemy z finansami. Zwłaszcza okres wakacyjny i okolice świąt to czas zwiększonych kosztów. Naprzeciw zapotrzebowaniu tych osób wychodzi Provident z ofertą pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma całkowicie transparentne zasady. Przez internet można dokonać kalkulacji jaka będzie kwota rat w przypadku oddania pożyczki w innym terminie niż miesięczny. Osoby, w przypadku których miesiąc wystarczy, mogą cieszyć się pożyczką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Wysokość pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Dokumenty składa się przez internet a pieniądze trafią bezpośrednio na wybrane konto bankowe pożyczkobiorcy.

Warunkiem ubiegania się o chwilówkę jest osiągnięcie pełnoletności. Pożyczka Provident dostępna jest dla osób mających polskie obywatelstwo i dowód osobisty. Dodatkowo wypełniając dokumenty należy podać swój adres mailowy, numer telefonu i numer rachunku bankowego. Niezbędne jest również podanie swoich miesięcznych dochodów, bo to na ich podstawie firma wydaje postanowienia o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są uciążliwe a pożyczka jest szybka i bezpieczna, więc Provident to świetny wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących dodatkowych pieniędzy.Istnieje również możliwość wzięcia pożyczki w gotówce. W takim przypadku gotówkę do klienta dostarczy Doradca Klienta.

Wyślij jak Wiktoria (Komarno) – 1271zł od Providenta

Pożyczka Provident na dokument w Komarno jak również przez internet

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.