Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Wiele osób skarży się na różnego rodzaju kłopoty z finansami. Przede wszystkim czas wakacji i okolice świąt to czas zwiększonych kosztów. Naprzeciwko zapotrzebowaniu takich osób wychodzi firma Provident z ofertą pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma bardzo transparentne zasady. Przez internet można sprawdzić jaka będzie wysokość rat w przypadku spłaty pożyczki w innym terminie niż miesięczny. Osoby, którym miesiąc wystarczy na spłatę, będą cieszyć się chwilówką bez ponoszenia dodatkowych kosztów.Wysokość pożyczki w Providencie wynosi od 300 do 15000 zł. Formularz wniosku przesyła się za pośrednictwem internetu a pieniądze trafiają bezpośrednio na wybrane konto bankowe pożyczkobiorcy.

Warunkiem ubiegania się o pożyczkę jest skończenie 18 lat. Pożyczka Provident przeznaczona jest dla osób mających polskie obywatelstwo i dowód osobisty. Ponadto wypełniając wniosek należy podać swój adres mailowy, telefon i rachunek bankowy. Niezbędne jest również określenie swoich miesięcznych dochodów, bo to na ich podstawie firma podejmuje decyzje o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są kłopotliwe a pożyczka jest bezpieczna i szybka, dlatego Provident stanowi dobry wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących wsparcia finansowego.Istnieje także opcja wzięcia pożyczki gotówkowej. W tym przypadku pieniądze do klienta dostarczy Doradca Klienta.

Weź jak Herbert (Kleśnik) – 2406zł na provident.pl

Pożyczanie u na provident.pl na dowód w Kleśnik tak samo jak przez net

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.