Tak, chcę zobaczyć symulację - jakie będą koszta pożyczki - KLIKNIJ


Wiele osób uskarża się na przejściowe kłopoty finansowe. Przede wszystkim czas wakacji oraz okolice świąt to czas wyższych kosztów. Naprzeciwko zapotrzebowaniu takich osób wychodzi Provident z ofertą pożyczki przez internet. Pożyczka Provident ma całkowicie przejrzyste zasady. W internecie można sprawdzić jaka będzie kwota rat w przypadku oddania pożyczki w dłuższym terminie niż miesiąc. Klienci, którym miesiąc wystarczy na spłatę, będą cieszyć się pożyczką bez dodatkowych kosztów.Kwota pożyczki w Providencie to od 300 do 15000 zł. Formularz wniosku składa się za pośrednictwem internetu a pieniądze trafią bezpośrednio na prywatne konto bankowe pożyczkobiorcy.

Warunkiem starania się o pożyczkę jest skończenie 18 lat. Pożyczka Provident przeznaczona jest dla osób mających polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty. Dodatkowo wypełniając dokumenty trzeba podać swój adres mailowy, telefon i numer rachunku bankowego. Niezbędne jest również podanie swoich miesięcznych wpływów, ponieważ to na ich podstawie Provident podejmuje decyzje o przyznaniu pożyczki.Formalności nie są uciążliwe a pożyczka jest szybka i bezpieczna, więc Provident stanowi świetny wybór dla wszystkich pilnie potrzebujących wsparcia finansowego.Istnieje także możliwość wzięcia pożyczki w gotówce. W takim przypadku pieniądze do klienta dostarczy Doradca Klienta.

Weź jak Radomir (Dziewięć Włók) – 2842zł w Providencie.

Pożyczanie u na provident.pl na dowód w Dziewięć Włók tak samo jak przez internet

Możesz też skorzystać z najlepszej alternatywy na rynku !

ExtraPortfel.pl to nowa marka na rynku szybkich pożyczek online. Oferuje pożyczki od 100 do 5000 zł na okres do 45 dni. Szybka decyzja, minimum formalności i przelew gotówki.

EXTRA PORTFEL - KLIKNIJ I ZOBACZ.